World Ladies Cup-Ukraina

Arutlus 'Võistlused' alustatud Egle poolt, Aprill 10, 2014.

1. Egle

Egle Moderator Moderaator

Sõnumeid:
    69
    Meeldimisi Saadud:
    24
    Trofee Punktid:
    8
    11-15 aprillil toimub Ukrainas Kiievis World Ladies Cup

VÕISTLUS KATEGOORIAD:
    Naiste fitness:
    kuni 163 cm
    üle 163 cm

Body fitness

kuni 163 cm
    kuni 168 cm
    üle 168 cm

Bikini fitness
    kuni 163 cm
    kuni 168 cm
    kuni 172 cm
    üle 172 cm

Auhinna rahad

I koht - 2000$
    II koht - 1000$
    III koht - 800$
    IV koht - 500$
    V koht - 400$
    VI koht - 300$

Absoluut võitjad - 3000$

2. Egle

Sõnumeid:
    69
    Meeldimisi Saadud:
    24
    Trofee Punktid:
    8
    Eesti koondis Ukrainas:
    Anastasija Zerdetskaja Bodyfitness 168+
    Egle Eller-Nabi Bikini -168
    Reet Reimets Bikini +168
    Kristina Nuut Bikini +168
    Alexandra Laer Bikini +168
    Natalia Nazarenko- Kiivikas Delegaat
    10253806_878717278822013_8396197910495398436_n
  3. Egle

Sõnumeid:
    69
    Meeldimisi Saadud:
    24
    Trofee Punktid:
    8
    Lisan siia lingi ja postituse eelmise aasta Ukraina võistlusest.
    http://egleellernabi.blogspot.com/2013/04/ukraina.html

Ukraina- World Ladies Cup 2013

Eelmise nädalavahetusega algas uuesti võistlushooaeg. Hooaja avavõistluseks oli Ukranas toimunud World Ladies Cup.

Üllatused algasid juba lennukis. Kiievis maandudes nägime, et lennujaama on maha tõmmatud punane vaip ja vastas orkester. Vaatasime üksteisele imestusega otsa- väga uhke vastuvõtt!
    Siis selgus, et meie lennukis sõitis ka peaminister ja pidulik tervitus siiski temale. Kuid tegime lennukis näod nagu soe tervitus ka meile mõeldud:)

ja meie ametlik vastuvõtt:)

Ka meile oldi vastu tuldud. Istusime autodesse ja sõit algas. Hotell kus kõik võistlejad ööbisid asus kesklinnast umbes 30 minuti kaugusel. Püüdsin auto aknast linnast ülevaadet saada. Liiklus oli kohati kaootiline. Sõiduridu ma küll ei näinud- ratturite ja sõiduautodega koos olid ka rekkad, traktorid ning muud masinad. Hiiglaslikest tänavaaukudest ei teinud meie autojuht suuremat numbrit. Olen suhteliselt kindel, et ta sõitis sõbra autoga, sest vaevalt enda autoga sellise kiirusega keegi raatsib hiiglaslikesse tänavaaukudesse kihutada. Trammid olid tuttavad.. neid olen ma kindlasti kusagil näinud:)
    Hotell oli väga korralik. Tihti tuleb hotellituppa külg ees siseneda, kuid sel korral olid toad tõesti ruumikad. Ainukesed miinused võibolla, et teler ja külmkapp ei töödanud. Viimasest just kahju. Mul on võistlustele minnes toit kaasa-

[​IMG][​IMG]

Meie fitnessi naiskond lennujaamas
    Väike kaisukarude müük

Registreerimine oli samal õhtul. Nagu ikka püüavad kõik siis huviga ringi vaadata, et uurida mis vormis keegi on. Kuigi sellest saab õige ülevaate alles siis kui võistleja laval.
    Võistlus toimus reede õhtu poole, nii et saime valmistuda rahulikult. Võistlus kestis umbes 3 tundi. Ma tundsin, et laval oli kuidagi raske keskenduda. Tegelikult sain sellest aru alles peale võistlust. Mulle öeldi, et tundusin laval kuidagi kurb või äraolev. Ma isegi ei tea põhjust. Aga ikkagi suutsin tulla III kohale, mis super tulemus nii et olen õnnelik, et mu lavaline olek mu tulemust ei rikkunud. Ise tundsin end selle pärast halvasti, et 100% ei suutnud endast anda, kuid õnnelik selle õppetunni eest. Parem seal kui, et Euroopa Meistrivõistlustel midagi sarnast juhtub. Auhinnarahad olid päris suured ja lisaks külvati esikolmik üle veel lillede ja kingitustega:)

Lavapilt
    Siis kui võistlused olid läbi...

Ukraina võistluse tase oli väga kõrge. Esindatud olid Venemaa, Ukraina, Poola ja Ungari võistlejad. Olen suhteliselt kindel, et samad võistlejad on esindatud ka Euroopa Meistrivõistluste finaalides ja esikohtadel.
    Mul on ise vaja end kokku võtta, sest nagu ka eelnevalt olen kirjutanud pole peale USAs saavutatud suurt võitu valmistumine just lihtsalt läinud. Aprilli viimastel päevadel sõidame juba Euroopa Meistrivõistlustele ja see on mu hooaja tähtsaim võistlus. Sellel nädalavahetusel on ees 2 võistlust kodus- Eesti Karikas ja Balti Mats. Nii et kõik huvilised on oodatud kaasa elama!!
  4. Egle

Sõnumeid:
    69
    Meeldimisi Saadud:
    24
    Trofee Punktid:
    8
    Jõudsime Kiievisse. Hetkel tundub rigi vaadates küll olukord väga rahulik. Ilm on külmem kui EEstis ja tuuline. Ise olen täna terve päeva hotellis igaksjuhuks veetnud. Homme on plaanis kerge trenn teha ja õhtul registreerimine.
    Võistlus saab tulema väga tugeva tasemega. Ukraina võistlejaid olen piltidelt näinud. Enda vormi kohta ütleks nii, et ma ei saa 100% rahul olla. Selline tunne on nagu enne eksameid, et täpselt 5 päeva jääb puudu- siis oleksin valmis:)
    Aga see on vist alati nii, et on tunne nagu vajaks kasvõi paari päeva veel- siis oleks ideaalne:)

Lisan esimesed pildid reisist
    Tütar pakkis end kaasa:)
    photo 1 (28)
    Kohe algab lend
    photo 2 (11)
    Reklaampuu
    photo 5 (9)
  5. Egle

Sõnumeid:
    69
    Meeldimisi Saadud:
    24
    Trofee Punktid:
    8
    Môned pildid tänasest.
    Hommikukohvi image
    Peale kohvi tegime väikese kardio hotelli lähedal
    Kohalik bensukas
    image
    Lihtsalt 'äri hoone":)
    image
    Ühistransport
    image
    Peale kardiot väike trenn hotellis
    image
    image
    Vormi tsekk
    image
    Bikini naiste öökapi raamatud
    image

Lisatud Failid:

6. Egle

Sõnumeid:
    69
    Meeldimisi Saadud:
    24
    Trofee Punktid:
    8
    Registreerimisel
    image
    Perepilt
    image
  7. Egle

Sõnumeid:
    69
    Meeldimisi Saadud:
    24
    Trofee Punktid:
    8
    Võistluspäev seljataga. Eestlastel läks väga hästi finaali said edasi Body fitnessis Anastasia, Bikinis: Reet, mina ja Kristina. Aleksandraga oli veidi imelik lugu. Ta võistles lühemas kategoorias- nii nagu minagi. Kõiki meid mõõdeti veidi lühemaks niisiis homme võistlen ma Reedast ja Kristinast eraldi katis. Aleksandral oleks kindlasti paremini läinud kui ta oleks oma õiges pikkuse kategoorias võistelnud. Nägin nende võistlust ja laval olid kõik kolm väga head. Eks finaalid näitavad homme kuidas siin punktid jagatakse, aga üldjoontes on Eestlased väga tublid olnud. Minu pikkuse kategooria oli väga tugev ja "kuiva" vormiga. Selles osas jäin alla, aga ma pole ka nii madalat rasvaprotsenti taodelnud. Eks homme paistab, mis siin trendiks saab.Minuga on koos kohalik superstaar, kes kindlasti pole nõus karikata lavalt lahkuma:) Üldse oli minuga 5 Ukrainlannat.
    Peale võistlust oli väga suur väsimus. Püüame Reedaga veidi ringi vaadata ja otsime süüa:) Homme algab võistlus kell 14.00
    Pilt enne lavale minekut:)

10168033_10152350238181368_1600831427647750867_n
    Indrek Viska likes this.

Jaga Seda Lehte