RiminiWelness Fitness Expo- Energy World 9-12 mai! Egle Eller-Nabi ja Sven Idaranna seiklused

Arutlus 'Võistlused' alustatud Indrek Viska poolt, Mai 10, 2013.

 1. Indrek Viska

  Indrek Viska Administrator Staff Member Administraator Moderaator

  Sõnumeid:
  211
  Meeldimisi Saadud:
  15
  Trofee Punktid:
  18
  Eestlased Egle Eller-Nabi, Sven Idarand ja Oleg Anissimov võtavad osa Itaalias toimuvast RiminiWelness messist.

  Egle Eller-Nabi ja Oleg Anissimov on seal messil kohal sportlastena ja Sven Idarand on kooolitamas ennast ja tutvumas rühmatreeningu uutemate treeninguttest.

  RiminiWelness messi peetakse üheks Euroopa suurimaks spordi ja tervise ürituseks. Kohal on kogu tervise ja spordi liikumisega seotud ettevõtted, tutvustamas tooteid ja teenuseid.

  Video räägib iseenese eest!

  !
 2. Sven Idarand

  Sven Idarand

  Sõnumeid:
  3
  Meeldimisi Saadud:
  3
  Trofee Punktid:
  3
  RIMINI WELLNESS 2013 - sinna ja tagasi!
  Pealkiri on tõesti õige, nii mina kui Egle võime kirjutada igasugustest seiklustest mis meid ees ootasid nii reisides kui ka Itaalias ja itaaliastega! Alustades sellest kuidas kiirrongid mis sõidavad Riminsit Bolognasse 1h jäävad hiljaks 45 minutit ajal mil sa peaksid edasi kohe lennujaama minema kuni selleni, et selleks et saada tootenäidiseid või oma kohta treeningsaalis ei ole tagasihoidlikkus üldse mingiks vooruseks itaalias, viad tuleb rind kummis juurde astuda ja oma koha eest trügida! Aga see on kõik tagasiulatuvalt väga lõbus.
  Aga peamine on see, et selline üritus on täiesti omalaadne ja midagi mis tekitab sõltuvust! Minul oli see juba kolmas kord nelja aasta jooksul külastada Rimini kuurortlinna suures messikeskuses toimuvad fitnessi ja wellnessi üritust!
  Tegu on siis kümnekonna suure halli peale ära jaotatud üritusega, kus osades saalides mürtsub muusika rühmatreeningute trennides, teistes saalides toimuvad vaikuses jooga ja pilatese jm tunnid ning hallid kus tutvustatakse toidulisandeid ja jõusaalivahendeid. Aga niimoodi kõlab see kui iga teine fitness mess, aga see melu ja müra ja rahvas kes seal koos on, teevad ürituse täiesti omanäoliseks. Mõnes hallis on kõrvuti kaks lava aeroobikaga, selle kõrval kick-boksi lava ja selle kõrval bassein kus inimesed teevad vesi posti-aeroobikat...ja kõigil on lõbus ja kõik saavad midagi...kirjeldamatu on see tunne kui astud sellest saalis kõrval asuvasse Body & Mind saali, kus kõik süvenenult treenivad või venitavad või lithsalt mõtisklevad...Ja kui kõigest sellest kõrini, lähed hallide keskel olevasse vahekäiku mis on vabas õhus ja istud treppidele päikest võtma ning seda melu jälgima.
  Kuna tegu on nii suure üritusega, siis ma proovin keskenduda ennast huvitavatele teemadele - erinevad rühmatreeningud (tants, step), aga alati vaatan ringi ka huviga mis uusi leiutisi ja materjale on olemas maailmas. Sealt leiab nii väga lõbusaid kui ka väga asjalikke asju ja näeb mõnusalt trende kuhu poole liigutakse (nt kui on leitud mingi hea valem kuidas leida uusi kliente läbi uue toote, siis järgmisel aastal on sellel juba 4-5 jäljendajat). Nii et uut ja huvitavat igal sammul!
  Lisaks on see koht kus siis lihtsalt kokku joosta uute ja vanade tuttavatega ja suhelda inimestega. Rõõm oli Eglet üritusel näha oma muljeid vahetada ning vahepeal paar Cappuccinot teha! Muidugi ajas toidulisandite virr-varr pea täiesti sassi, nii et parem oli lihtsalt jalutada ringi, mis Eglega osutus raskeks, sest pidi laskma tal pildile jääda soovijatega!:) Kahjuks ei jõudnud ma meelitada Eglet endaga trennidesse kaasa, aga no järgmine kord siis!

  Rimini step

  Mina tulin tagasi küll suure ideedepagasiga ja tõeliselt suure motivatsioonipuhanguga. Nii et juba 14ndast maist olen tagasi kõigis tundides rõõmsalt ja proovin järjest kõiki uusi mõtteid ja ideid rakendada oma tundides. Nii et kõik oodatud tundidesse koguma ka templeid, et teenida endale auhinnaks välja Ultra Diet Shake toidulisandi purk! Kui sa pole sellest kampaaniast veel kuulnud siis mine vaata: http://mybody.ee/sven-idarand-esitl...imsi-spa-fittest-arctic-sport-club-myfitness/
  Sel nädalal saabtempleid järgmistes trennides:
  T kl 11 YOGAFUNC Viimsi Spas
  kl 18.30 DanceMix ja kl 19.30 YOGAFUNC Arigatos
  K kl 18 Dance Viimsi Spas
  N kl 11 YOGAFUNCLite Viimsi Spas
  kl 17.30 PartyBööm Meritoni Spordiklubis
  L kl 11 StepCore Arctic Sports Clubis
  P kl 16 Dance MyFitness Kristiines

  Lisaks on kõik oodatud PartyBöömi treeningpäevale Meritoni pühapäeval 19.05, kus saab proovida ka MyBody tooteid ja kõik osalejaid saavad kingitusi ning loositakse välja erinevaid partnerite pakkumisi! Täpsem info: https://www.facebook.com/events/458037044278059/
  Kui aga keegi soovib ise hakata tantsutrenne andma või juba annab trenne ja soovib uusi ideid, siis on võimalik sellest üritusest osa võtta kui workshopist ja saada õiguse PartyBöömi tunde ise anda, info: https://www.facebook.com/events/459211997490519/

  Proovin kirjutada lähiajal veel eraldi erinevatest teemadest seoses Riminis kogetuga, nii et peatse lugemiseni!
  Indrek Viska likes this.
 3. Indrek Viska

  Indrek Viska Administrator Staff Member Administraator Moderaator

  Sõnumeid:
  211
  Meeldimisi Saadud:
  15
  Trofee Punktid:
  18
  Egle Eller-Nabi messi kommentaar!

  4 päeva messil õnnelikult seljataga ja uuesti kodus. Kui esialgu oli plaanis messil treeningutest osa võtta, siis teisel päeval sain aru, et see ei õnnestu mul kuidagi. Reedest alates oli messil selline rahvamass, et isegi tualetti minnes ootasin järjekorras keskmiselt 30 minutit. Jalad olid õhtuks seismisest väsinud ja krambitasid.

  Peale minu ja Olegi oli sportlastest veel Olimpi boksis itaalllannast women fysique pro võistleja Lorena. Me tutvustasime tooteid, jagasime autogrmme, pildistasime ja korraldasime võistlusi. Enamjaolt tahetigi meiega pildistada, nii et muud tegemised jäid suuremas osas teiste Olimp tiimi liikmete kanda.

  Mess oli väsitav, kuid samas põnev. Kohtusin paljude toredate inimestega ja sain põneva kogemuse võrra rikkamaks.

  Tagasilennul teatati lennukis, et Brüsseli lennujaamas on streik. Öeldi, et pagasit kätte ei saa, kuna pole kedagi, kes sellega toimetaks. Meie Olegiga pakkusime end vabatahtlikeks, kuid sellest keelduti viisakalt:) Ma juba muretsesin, et ka lend Tallinna võidakse ära jätta. Õnneks sain ikka ööseks koju. Niisiis ootangi nüüd millal saaks oma pagasi kätte.

  IMG_085 IMG_0855 IMG_0858 IMG_0869 IMG_0901 IMG_0917

Jaga Seda Lehte