MyBody Audentes: MyBody kauplustes taas saadaval väga populaarne taastusjook Aminostar Gain Star!

Arutlus 'MYBODY poed' alustatud Indrek Viska poolt, Vebr 2, 2013.

 1. Indrek Viska

  Indrek Viska Administrator Staff Member Administraator Moderaator

  Sõnumeid:
  211
  Meeldimisi Saadud:
  15
  Trofee Punktid:
  18
  MYBODY kannab endas missiooni väärtustada inimeste aega ja tervist, pakkudes seeläbi professionaalset ja teadmistepõhist teenindust.

  MYBODY Audentese butiik.
  MYBODY on uuenduslik kontseptsioon koosneb tervisekokteili baarist ja toidulisandite poest, mille sortiment on koostatud seitsme aastase toidulisandite ja eritoitude valdkonnas tegutsemise kogemuse baasil.

  Meie meeskonna poolt väljatöötatud naturaalsed MySmuutid on mõeldud aktiivsetele inimestele nii peale kui enne treeningut kui ka toidukorrana. MYBODY poes on esindatud järgmised brändid Self Omnionutrition, Fast, Fast Pro Series, Aminostar, Xpower, Fat Zero, Olimp, Gutzy, Sponser, MDY, Dexal, Kinesioloogilised teibid, Vibram FiveFingers jalanõud, mis on katmaks ka kõige nõudlikuma inimese vajadused.

  MYBODY Audentese asub Tondi 84, Audentese Spordikeskuses.
  Avatud E-R 12:00-20:00
  aminostar_logo_RGB Gutzy logo_fat-zero_2_907 logo_SELF_ vitaland_logo_p-485c_1831_01 x-power-just_feel_it_zluta-rgb_600 003164431 Komodosport__mee_503cab2d27cf0
 2. Indrek Viska

  Indrek Viska Administrator Staff Member Administraator Moderaator

  Sõnumeid:
  211
  Meeldimisi Saadud:
  15
  Trofee Punktid:
  18
  Ei sisalda sünteetilisi värvaineid, suhkruasendajaid, maitse- ega lõhnatugevdajaid.
  My Strength
  Parim kombinatsioon lisanditest, et viia oma treenitus järgmisele tasemele.
  Real Creatine, Self Omninutrition
  Kreatiin on tänapäeva üks populaarsemaid sportlaste poolt kasutatavaid taastumisvahendeid. Samas on kreatiin üks väheseid sporditoidulisandeid, mille positiivset mõju töövõime kasvule on täheldatud ka teadusuuringutes. Kreatiini esineb organismis maksas, neerudes ja pankreases, teda sünteesitakse sellistest aminohapetest nagu glütsiin, metioniin ja arginiin. Kreatiin on energiarikka ühendi kreatiinfosfaadi koostisosa.
  Kreatiini kasutatakse peamiselt sprindi, jõu ja kiirusjõualadel. Kuna kreatiin suurendab maksimaaljõudu, kiirusjõudu ja jõuvastupidavust, siis on kreatiin populaarne toidulisand raskejõustikus, kergejõustikus, pallimängudes, ujumises, võitlusspordis jm. Kreatiini tarvitamise tagajärjel tõuseb intervalltreeningu tulemuslikkus ja kõrgel suutlikkusel esineb suurem töövõime.
  Kreatiini kasutamine toidulisandina tõstab kreatiinisisaldust lihastes 20-30% ja kreatiinfosfaadi sisaldust ligi 10%.
  Toime:
  • Suurendab füüsilist võimekust
  • Soodustab lihaste kasvu
  • Lisab jõudu ja seeriavastupidavust
  • Kiirendab taastumist rasketest treeningutest
  Kasutamine: Kreatiini võtmist alustatakse tavaliselt 5 päevase laadimisperioodiga, mille ajal võetakse kreatiini 20g päevas. Võta 5g enne hommikusööki, enne trenni, pärast trenni ja koos päeva viimase toidukorraga. Laadimisperioodi järel võetakse 5-6 nädalat 5-10g päevas. Pärast seda järgnebkreatiini kasutamises 2-4 nädalane paus. Iga annus kreatiini segada vähemalt 15g (1 spl) dekstroosiga. See parandab kreatiini imendumist kuni 50%! Mitte kasutada koos kohviga ja koffeiini sisaldavate jookidega. Piirata kohvijoomist 1 - 2 tassile päevas. Imendumise parandamiseks kasutatakse ka 5 grammi L-glutamiini või multivitamiine.
  Kellele sobib? Spetsiaaltoidulisand sportlastele. Kreatiin monohüdraadist on enim kasu spordialadel, kus on vajalik lühiajaline, aga maksimaalne pingutus (näiteks raskejõustik, sprindid, heitealad). Aitab suurendada plahvatuslikku jõudu, lihasmassi, kiirendada seeriatevahelist taaastumist, suurendada valgusünteesi ja vähendada kataboolseid protsesse kehas. Kreatiin monohüdraat sobib eelkõige sportlastele, kellel kehakaalu tõus pole vastunäidustatud.
  Spordialad: Pallimängud, võitluskunstid, raskejõustik, kergejõustik, ujumine
  Pakend: 500g Koostis: 100% kreatiinmonohüdraat
  Toiteväärtus mg/5g g/100g
  Kreatiin monohüdraat 5000 100
  Pure Arginine, Self Omninutrition
  Paljud uuringud ja paljud inimesed on täheldanud, et aminohapped on väga vajalikud, eriti füüsiliselt aktiivsele inimesele. Aminohapped osalevad väga paljudes keha protsessides, näiteks aitavad parandada tervist ja aitavad kaasa füüsise paranemisele.
  L-arginiin on ainus teadaolev aminohape, mida leidub veresoonte seinu vooderdavas rakukihis, aidates toota lämmastikoksiidi (NO). See tähendab seda , et ta aitab muuta treeningut efektiivsemaks. L-arginiinil on võime laiendada veresooni, selle tulemusel paraneb verevool ja hapniku transport. L-arginiin tugevdab immuunsüsteemi, osaleb kasvuhormooni ja insuliini tootmises ning puhastab organismi toksiinidest. Samuti on sellel võime soodustada lipiidide oksüdeerimist.
  Inimesed, kes soovivad toetada oma seksuaaltervist, võivad samuti arginiini kasutamisest kasu saada tänu selle veresooni laiendavale omadusele.
  Arginiin on suurt tähelepanu pälvinud just harrastajate seas, kes tahavad saavutada trennis maksimaalset PUMP efekti, kuid juba uuemad uuringud on näidanud, et suurt kasu on saanud kestvusspordialade esindajad.
  Võrreldes teiste aminohapetega on arginiini mõju kohe märgatav. Arginiini kasutatakse väga tihti just trennieelsetes lisandites.
  Toime:
  • Parandab lihaste hapniku ja toitainete transporti
  • Kiirendab laguproduktide ärakandmist
  • Stimuleerib jõu ja lihasmassi kasvu, aitab vähendada rasvkudet
  • Suurendab kasvuhormooni taset kehas
  • Kiirendab taastumist, võmaldab sagedamini intensiivsemat treeningut
  Kasutamine: Võimalus on võtta 3-5 g enne treeningut ja 3-5g enne magamaminekut (soovituslik jõutreenijatele) Pulbrit oleks soovitatav juua millegagi hapukama või magusamaga, sest pulbril on aminohapetele omane järelmaik. Tähtis on kasutada seda järjepidevalt, et hoida keha lämmastikutaset üleval. Parima tulemuse saavutamiseks kombineerida kreatiiniga.
  Kellele sobib? Arginiinist on eriti kasu kõvasti treenivatele sportlastele. Arginiiniga varustamine võib tugevdada immuunsüsteemi, võimaldades seega kõvemini treenida ja vältida ületreeninguga seotud väikeste terviseprobleemide kahjulikku mõju. Inimesed, kes soovivad toetada oma seksuaaltervist, võivad samuti arginiini kasutamisest kasu saada tänu selle veresooni laiendavale omadusele.
  Spordialad: Kestvus- ja vastupidavusalad, raskejõustik, ujumine, rattasõit
  Pakend: 200g Koostis: 100% L-arginiin
  Toiteväärtus 100g toote kohta
  L-arginiin(100%) 100g
  Pure Beta-Alanine, Self Omninutrition
  Beeta-alaniin on suhteliselt uus toode, kuigi see on sportlaste toidulisanditest kreatiini järel üks enim uuritud(ja vähemalt sama efektiivne). Kasutajad on nimetanud seda revolutsioonilst lisandit "uueks kreatiiniks!" Beeta-alaniin parandab teadaolevalt sooritusvõimet kõigi piimhapet tootvate spordialade puhul ning aeglustab lihaste väsimist koormuse puhul. Beeta-alaniini ja kreatiini koos kasutades on võimalik vähendada organismis ka rasvmassi ning suurendada lihasmassi rohkem kui üksnes kreatiini tarbides.
  Aminohape beeta-alaniin on lihaskoe karnosiini sünteesi lähtematerjal. Loomsetes kudedes esinev dipeptiid karnosiin (beeta-alanüül-L-histidiin) on oma olemuselt antioksüdant, pärssides organismisiseseid oksüdatsiooni ja glükatsiooniprotsesse. Lihaskoes on karnosiini põhiülesandeks puhverdada intensiivse lihastöö käigus tekkivaid vesinikioone, mis aitab aeglustada lihaskoe ph langust (happe-leelise tasakaalu nihet happelise suunas), lükates edasi väsimuse teket.
  Toime:
  • tõuseb aeroobne lävi.
  • paraneb füüsiline töövõime ja treeninguefekt,
  • suureneb lihasjõud ja lihasvastupidavus
  • suureneb lihasmass ja väheneb rasvaprotsent.
  Kasutamine: 3-6 g pulbrit päevas segatuna veega. Parimate tulemuste saavutamiseks tarbida päevane annus väikeste doosidena terve päeva peale jaotatuna(Näit: 6x 1g).
  Kellele sobib? Beeta-alaniin on treenivale inimesele mõeldud spetsiaallisand sportike tulemuste parandamiseks. Uuringud tõestavad, et beeta-alaniinist on kasu nii kõrge treenitusega jõu-, kiirus- ja vastupidavusalade sportlastele kui ka treenimata inimestele, algajatele ja madala treenitusega sportlastele.
  Spordialad: Kestvus- ja vastupidavusalad, raskejõustik, ujumine,sõudmine, rattasõit
  Pakend: 200gKoostis: 100% beeta-alaniini
  Toiteväärtus 100g toote kohta
  Beta-Alanine(100%) 100g
 3. Jevgeni Kuzmin

  Jevgeni Kuzmin Moderator Staff Member Moderaator

  Sõnumeid:
  23
  Meeldimisi Saadud:
  1
  Trofee Punktid:
  3
  Self Omninutrition Magneesium:Kaalium
  potassiummagnesium
  Magneesium - Kaalium, Self Omninutrition
  Magneesiumi ja kaaliumi kaod suurenevad tugeva pingutuse või füüsilise koormuse korral.
  Magneesiumist sõltub ATP tootmine (rakuenergeetika), nukleiinhapete ja valkude süntees. Kõige rohkem magneesiumi on aktiivseima ainevahetusega elundeis, nagu peaajus, südames, maksas ja neerudes. Magneesiumi vajab lihaskoe lõõgastus ja närvitalitlus. Magneesium suurendab veresoonte lõõgastust. Ta on oluline südamelihase häireteta tööks. Kui magneesiumi on vähe, on kaaliumi kanal avatud ja kaalium lahkub selle kaudu rakust. Magneesiumi vähesus põhjustab kaltsiumi ja naatriumi kuhjumist organismis, mis vereringet häirides tõstab vererõhku. Viimane viib omakorda magneesiumi hulga vähenemisele ning edasi südamearütmia ja -rabanduseni.
  Kaalium on vajalik lihaste ja närvide korralikuks funktsioneerimiseks, reguleerib ka südame rütmi ja vedeliku tasakaalu organismis. Kaaliumi puudus tingib väsimust, lihastenõrkust, turseid, kõhukinnisust ja neerude puudulikkust
  Kaaliumi toime:
  • Vee hulga reguleerimine kudedes ja vererõhu langetamine
  • Lihaste töö tagamine, valkude ja süsivesikute ainevahetuse paranemine
  • Südamelihaste töö ja vereringe reguleerimine
  • Energia vabastamine ning närvide ja lihaste toimimine
  Kasutamine: 1 kapslit päevas. Kuna magneesiumivajadus sõltub kehakaalust, füüsilisest aktiivsusest, toitumusharjumustest siis täiskasvanu päevane vajadus eelnevat arvestades mahub 280–450 mg piiresse. Magneesiumivajadus suureneb vaimse ja füüsilise stressi korral. Kaaliumi vajadus suureneb rohke higistamise korral või tarvitades ülemäära kohvi ja alkoholi.
  Kellele sobib? On mõeldud täiskasvanutele, kes soovivad end kaitsta stressi kahjuliku mõju eest ja parandada und ning kiirendada taastumist füüsilisest koormusest.
  Pakend: 120 kapslit
  Koostis: Kapsel: želatiin, glütserool, titaandioxide, indigotiin
  Magnesium:Kalium koostisosad mg/ 1 kapslit
  Magneesium-aspartaat 500
  Kaalium-aspartaat 250
  Hydroxysuccinate* 125
  Myomineral*
 4. Indrek Viska

  Indrek Viska Administrator Staff Member Administraator Moderaator

  Sõnumeid:
  211
  Meeldimisi Saadud:
  15
  Trofee Punktid:
  18
  SELF'i read on taas täienenud uute välimustega.

  Selle nädala muutujaks on creatine 500g
  WP_001237
 5. Indrek Viska

  Indrek Viska Administrator Staff Member Administraator Moderaator

  Sõnumeid:
  211
  Meeldimisi Saadud:
  15
  Trofee Punktid:
  18
  MYBODY.ee veebipoes on käimas kampaania "Miks mitte"

  Samad hinnad kehtivad ka MYBODY Audenteses

  Kampaania 1 Kampaania2
  MYBODY - Sinu keha on Sinu teha!
 6. Jevgeni Kuzmin

  Jevgeni Kuzmin Moderator Staff Member Moderaator

  Sõnumeid:
  23
  Meeldimisi Saadud:
  1
  Trofee Punktid:
  3
  MYBODY'sse saabunud suur valik kvaliteetseid BULL's ja ROTT's kindaid S,M,L,XL suurued - valged, punased, mustad.
  2013-02-11 164709
  Valged nahast randmetoega - 16.20€
  Mustad nahast randmetoega - 14.95€
  Valged nahast randmetoeta - 12.59€
  Punased nahast randmetoega - 13.65€

  Püsikliendile -10%
 7. Indrek Viska

  Indrek Viska Administrator Staff Member Administraator Moderaator

  Sõnumeid:
  211
  Meeldimisi Saadud:
  15
  Trofee Punktid:
  18
  Head maratoonorid, kellel on plaanis võistelda suusatamises!
  Oleme kokku pannud spetsiaalse kombo vajalikest toodetest, mis aitab kesta lõpuni välja.

  2x Xpower Speedgel
  2x Xpower Triple Layer Energy Bar
  2x Xpower Magnesium
  2x Xpower Non-stop Driver

  Hind: 14.18€ 11.34€ Loe lähemalt
  xpower
 8. Jevgeni Kuzmin

  Jevgeni Kuzmin Moderator Staff Member Moderaator

  Sõnumeid:
  23
  Meeldimisi Saadud:
  1
  Trofee Punktid:
  3
  MYBODY's taas saadaval kvaliteetseid süsivesikuid Just 100% CARBS(maltodekstriin) ja Just 100% DEXTRO

  justcarbs2013 justdextro
  Indrek Viska likes this.
 9. Indrek Viska

  Indrek Viska Administrator Staff Member Administraator Moderaator

  Sõnumeid:
  211
  Meeldimisi Saadud:
  15
  Trofee Punktid:
  18
  MYBODY Audenteses olemas uus FAST Pudding valge shokolaadiga ;) lisaks karamelli ja shokolaadi omale.

  2013-02-22 155851
 10. Indrek Viska

  Indrek Viska Administrator Staff Member Administraator Moderaator

  Sõnumeid:
  211
  Meeldimisi Saadud:
  15
  Trofee Punktid:
  18
  Täna on Audenteses Eesti meistrivõistlused Ladina-Ameerika tantsudes.

  Oleme täna ka kohal ise tantsu keerutamas MYBODY Smuuti baaris.
  Ladina-Ameerika Tantsud

  MYBODY -Sinu keha on Sinu teha!
 11. Indrek Viska

  Indrek Viska Administrator Staff Member Administraator Moderaator

  Sõnumeid:
  211
  Meeldimisi Saadud:
  15
  Trofee Punktid:
  18
  Kanname üle ka Val di Fiemmes toimuval murdmaasuusatamise MM-i, kus on täna kavas meeste ja naiste suusavahetusega sõidud ning normaalmäe suusahüpped.
  Naiste suusavahetusega sõit algab ETV kanalil kell 13.35, meeste suusavahetusega sõit kell 15.05 ja suusahüpped kell 17.50 ETV2 eetris.
  Eestlasi on stardis seitse. Naiste sõidus võistlevad Heidi Raju (number 57) ja Kaija Vahtra (66), meeste sõidus Karel Tammjärv (40), Aivar Rehemaa (42) ja Eeri Vahtra (57), suusahüpetes Martti Nõmme (7) ja Kaarel Nurmsalu (10).

  MYBODY - määre meie poolt, sõit Sinu poolt!
 12. Indrek Viska

  Indrek Viska Administrator Staff Member Administraator Moderaator

  Sõnumeid:
  211
  Meeldimisi Saadud:
  15
  Trofee Punktid:
  18
  Head MYBODY kliendid, tänasest saab iga ostuga kaasa Gutzy hüpotoonilise spordijoogi testri 50g

  Mis on hüpotooniline spordijook?

  Joogi tüübi määrab selle osmolaarsus. Inimverel on see umbes 300 mosm/l. Mida madalam on joogi osmolaarsus, seda kiiremini ta imendub ja taastab vedeliku kao.Isotoonilise spordijoogi osmolaarsus on umbes 300 (nagu verel). Spordijooke, mille osmolaarsus on alla 300, nimetatakse hüpotoonilisteks – need imenduvad verre veelgi kiiremini.

  Aktiivse kehalise koormusega kaasneb alati tugev higieritus, intensiivsel lihastööl võib organism tunnis kaotada kuni kaks liitrit vedelikku. Teadus-uuringutega on kindlaks tehtud, et kui inimene kaotab 2 protsenti oma kehakaalust higina, kaotab ta ühtlasi 20 protsenti oma kehalistest võimetest. Inimkeha sisaldab 60 protsenti vett, täiskasvanud inimese kehas on seega 30–40 liitrit vett. Optimaalne vedelikubalanss on seega ülioluline.
  2013-02-25 165633
 13. Indrek Viska

  Indrek Viska Administrator Staff Member Administraator Moderaator

  Sõnumeid:
  211
  Meeldimisi Saadud:
  15
  Trofee Punktid:
  18
  Saabus uus partii Micro Whey Diet' it, maasikas, shokolaad, vanilje. Link tootele

  Toime:
  Vähendab söögiisu
  Toetab rasvrakkude muundamist energiaks
  Üks annus kõigest 150Kcal
  Sisaldab L-karnitiini, rohelise tee ekstrakti ning kiudaineid
  Suurepärane vahepala, söögikorra asendaja või taastaja

  WP_001318

  Beta-alaniin link tootele

  Toime:
  tõuseb aeroobne lävi.
  paraneb füüsiline töövõime ja treeninguefekt,
  suureneb lihasjõud ja lihasvastupidavus
  suureneb lihasmass ja väheneb rasvaprotsent.

  WP_001319
 14. Indrek Viska

  Indrek Viska Administrator Staff Member Administraator Moderaator

  Sõnumeid:
  211
  Meeldimisi Saadud:
  15
  Trofee Punktid:
  18
  Meil oli au kostitada olümpiasangarit Pekingi kulda ja Londoni pronksi Gerd Kanter'it

  Gerd Kanter'il on hea maitse ning valis valguks meie maitsehitiks kujunenud Micro Whey Active pirni-vanilje maitse
  Sooritusvõime tõstmiseks Kre Alkalyn'i Aminostarilt, kiiremaks lihasstruktuuride taastumiseks läks loosi meie vedel sõber Amino Liquid Aminostarilt.
  ATP süntessi parandamiseks võttis Gerd kasutusele tuntud tegija Inosiini Aminostarilt.

  Õnnelik Gerd Kanter
  Beat your limits
 15. Indrek Viska

  Indrek Viska Administrator Staff Member Administraator Moderaator

  Sõnumeid:
  211
  Meeldimisi Saadud:
  15
  Trofee Punktid:
  18
  Olümpia hõbeda ja maailmameistri Heiki Nabi söögilaud räägib iseenda eest. Selleks, et olla edukas tuleb kõik endast olenev ära teha.

  Omega3, Selfilt
  Arginiin pulbrilisel kujul Selfilt
  Amino Liquide, Aminostarilt
  Xpower süsivesikud ja mineraalid Aminostar ilt

  WP_001311
 16. Indrek Viska

  Indrek Viska Administrator Staff Member Administraator Moderaator

  Sõnumeid:
  211
  Meeldimisi Saadud:
  15
  Trofee Punktid:
  18
  Micro Whey Active Stevia magustajaga, shokolaadi, kookose-shokolaadi, maasika, vanilje maitsetega
  WP_001349

  Uus toode Pre Training tutvumis hinnaga 10,32 euri
  Toime:
  Annab treeninguteks lisaenergiat
  Suurendab treeningu ajal jõudu ja vastupidavust
  Parandab keskendumisvõimet
  Vähendab kurnatuse teket
  Pre-Training XXL koostisosad 3 kapslit
  L-arginiin 1050mg
  L-leutsiin 600mg
  L-Isoleutsiin 300mg
  L-valine 300mg
  Tauriin 300mg
  Kofeiin 150mg
  Ginkgo biloba ekstrakt (24/6) 30mg
  WP_001354

  Gain Star uuendatud pakendis uue hinnaga 38EURI
  Gain Star on lisatud kreatiini, sest kreatiin suurendab maksimaaljõudu, kiirusjõudu ja jõuvastupidavust, kreatiin on populaarne toidulisand raskejõustikus, kergejõustikus, pallimängudes, ujumises, võitlusspordis jm. Kreatiini tarvitamise tagajärjel tõuseb intervalltreeningu tulemuslikkus ja kõrgel suutlikkusel esineb suurem töövõime. Aminostari Gain Star koonseb esmaklassilistest kavliteetsetest toorainetest nagu vadakuvalk, kollageen albumiinium, hargenenud ahelaga aminohapped, kreatiin ja l-glutamiin.
  WP_001352
 17. Indrek Viska

  Indrek Viska Administrator Staff Member Administraator Moderaator

  Sõnumeid:
  211
  Meeldimisi Saadud:
  15
  Trofee Punktid:
  18
  Aprilli kuu kampaania tooted: Hinnad kehtivad nii mybody.ee veebipoes kui ka MYBODY Audentese. LINK TOODETELE
  Veebipoes sooduses
  Veebipoes sooduses1
 18. Indrek Viska

  Indrek Viska Administrator Staff Member Administraator Moderaator

  Sõnumeid:
  211
  Meeldimisi Saadud:
  15
  Trofee Punktid:
  18
  MYBODY esitleb parim sporditoode Soomes 2012 a magneesiumi spray. Tegemist on siis magneesiumiga, mis imendub ülikiirelt ja seda läbi naha.
  Olemas on nelja erineva suunitlusega magneesium spray'd
  Magnesium Oil Original Strong.
  Imendub ülikiiresti, rakkudeni jõudmiseks kulub 5-15 sek.
  Rakkudeni jõuab 95% magneesiumist.
  KontsentreeritudlahusZechstein
  Magneesiumkloriidi (31% kontsentratsioon),
  Imendubotsekudedesse ja rakkudesse läbi naha. 100%
  looduslik. 10 pihustuses on 180 mg. (60% RDA)
  Pihustades nahale imendub magneesium koheselt rakkudesse.
  Nahale pihustades jõuab magneesiumi rakkudesse mitmeid
  kordi rohkem kui kapsli või tableti kujul.
  Toodet soovitame pihustada nahale enne magamaminekut.
  Sobib ka rasetatele ja rinnaga toitvatele emadele.
  Võib pihustada ka suhu, kuid ei ole hea maitsega.
  Magnesium Oil Liigestele.
  Imendub ülikiiresti, rakkudeni jõudmiseks kulub 5-15 sek.
  Rakkudeni jõuab 95% magneesiumist.
  KontsentreeritudlahusZechstein
  Magneesiumkloriidi (15% kontsentratsioon), glükosamiin,
  mentooliõli, Gaultheriaprocumbens. 10 pihustuses on
  90 mg. (30% RDA) . Mentool ja Gaultheriaprocumbensaitavad
  suurendada imendumist ning omavad jahutavat ja rahustavat
  mõju.
  Imendubotsekudedesse ja rakkudesse läbi naha. 100%
  looduslik.
  Pihustada valulikele, jäikadele liigestele ja lihastele.
  Erinevalt kreemidest ja õlidest kaob lõhn kiiresti nahalt.
  Pihustada ainult nahale.

  Magnesium Oil Head Ööd.
  Imendub ülikiiresti, rakkudeni jõudmiseks kulub 5-15 sek.
  Rakkudeni jõuab 95% magneesiumist.
  KontsentreeritudlahusZechstein
  Magneesiumkloriidi (28% kontsentratsioon), eeterlikudõlid
  (viinamarjaseemne, Bergamoti,Kummeli, Salvei )
  Imendubotsekudedesse ja rakkudesse läbi naha. 100%
  looduslik. 10 pihustuses on 150 mg. (50% RDA)
  Pihustades nahale imenub magneesium koheselt rakkudesse.
  Magneesiumil on rahustav mõju närvisüsteemile mis aitab
  leevendada ärevust, lõõgastada lihaseid ja närve. See kõik
  aitab tagada hea unekvaliteedi.
  Pihustada ja masseerida õlgadele, kõhule ja reitele 30 minutit
  enne magamaminekut.
  Magnesium Oil Sport.
  Imendub ülikiiresti, rakkudeni jõudmiseks kulub 5-15 sek.
  Rakkudeni jõuab 95% magneesiumist.
  KontsentreeritudlahusZechstein
  Magneesiumkloriidi (28% kontsentratsioon), eeterlikudõlid,
  (viinamarjaseemned, sidrun,kamper, must pipar)
  jälgmineraalid.
  Imendubotsekudedesse ja rakkudesse läbi naha. 100%
  looduslik. 10 pihustuses on 150 mg. (50% RDA)
  Pihustades nahale imenub magneesium koheselt rakkudesse.
  Magneesium soodustab hapniku transportimist lihastesse.
  Sidruni,kampri, musta pipra õlid stimuleerivad verevarustust.
  Soovitame kasutada lihaskrampide ja valulike lihaste
  Taastamiseks, nii enne sportimist, sportimise ajal kui peale
  sportimist.

  magneesium spray
 19. Indrek Viska

  Indrek Viska Administrator Staff Member Administraator Moderaator

  Sõnumeid:
  211
  Meeldimisi Saadud:
  15
  Trofee Punktid:
  18
  2013-04-25 135908

  Lisaks on MYBODY is saadaval ka guarana kapslites!
  2013-04-25 135947
 20. Indrek Viska

  Indrek Viska Administrator Staff Member Administraator Moderaator

  Sõnumeid:
  211
  Meeldimisi Saadud:
  15
  Trofee Punktid:
  18

Jaga Seda Lehte