Egle Eller-Nabi tegi ajalugu võites II koha USA's Arnold Amateur 2013 võistlustel!

Arutlus 'Võistlused' alustatud Indrek Viska poolt, Vebr 26, 2013.

1. Jarlo

Jarlo Moderator Moderaator

Sõnumeid:
    2
    Meeldimisi Saadud:
    0
    Trofee Punktid:
    1
    Palju õnne Egle, super tulemus!
  2. Indrek Viska

Indrek Viska Administrator Staff Member Administraator Moderaator

Sõnumeid:
    211
    Meeldimisi Saadud:
    15
    Trofee Punktid:
    18
    Egle Eller-Nabi saabub tagasi kodumaale homme, teisipäeva päeval kell 12:35.

Oled kaugel, võistelnud kodumaa eest,
    Oled olnud, kuldmedali eest.

Ei ole hetke, mil poleks olnud siin valvel,
    kas või paljajalu kraavis, talvel,
    et saaks näha sinu kaugel tehtud tegu,
    mis varjutas me suusameeste vigu.

Kodus ootab Sind mees ja tütreke ees
    ning teine hõbemedal maadluse eest.

Egle tagasitulek
  3. Indrek Viska

Sõnumeid:
    211
    Meeldimisi Saadud:
    15
    Trofee Punktid:
    18
  4. Indrek Viska

Sõnumeid:
    211
    Meeldimisi Saadud:
    15
    Trofee Punktid:
    18
    Arnold Classic Amateur-I osa Egle postitus:

Eelmisel teisipäeval kell 13.15 alustasin oma reisi marsuudil Tallinn-Helsingi-New York- Columbus. Lend läks enamvähem hästi kui välja jätta see, et lennul Helsingi- New York sain naabriks suurema meesterahva, kes arvas, et võib poolenisti ka minu toolil istuda. Kui magama jäi, siis tahtis ka pead mulle õlale toetada:) Selle peale äratasin ma ta üles- talle täiesti mõistmatul põhjusel:) New Yorki jõudes tuli järjekorras oodata 3 tundi. Järjekorras kohtusin Soomlastega, Kes jäid oma lennust maha ja tulid minuga samale lennule.

Mulle pidid Columbusesse vastu tulema eestlased. Alles lennukis mõtlesin,et suhtlesime vaid Facebooki teel ja telefoni numbreid ei vahetanud. Lootsin, et leiame ikka üksteist üles. Nemad tundsid mind kohe ära. Mul oli nii soe vastuvõtt nende poolt ja üldsed kogu seal veedetud aeg.. Ma tundsin, end kogu reisi nagu kodus:)

Enne reisi pidasid paljud mind peast soojaks, et sellisele võistlusele täiesti üksi sõidan:) Muidugi oleks olnud palju toredam ja võibolla lihtsam kui oleks keegi veel olnud, aga samas ma ei tundnud hetkekski, et oleksin üksi. Ma sain nii palju kirju ja sõnumeid, mul oli niivõrd palju kaasaelajaid ja kohalikud eestlased aitasid mind kõiges..Ma olen selle eest kõigile tänulik- nii soe tunne oli!! :)
    Minu uued sõbrad Columbuses-Lia, Sandra, Angelika

Esimesel ööl ärkasin ajavahe tõttu päris palju..Hommikul tegin teleka lahti ja vaatasin kohalikku hommikuprogrammi, kus oli teemaks ka Arnold Classic võistlused.. Pildil üks bikiini modell ( võistles ühes teises kategoorias, mis oli mõeldud vaid kohalikele võistlejatele)

VÕISTLUSPÄEV
    Neljapäeva hommikul ärkasin kaheksa ajal ja alustasin ettevalmistustega- soeng, meik, grimm. Just grimmi pärast muretsesin kõige rohkem- ma pole seda kunagi endale üksi peale pannud.. seljale seda ühtlaselt panna on päris väljakutse.. avastasin, et olen päris painduv. joogast on kasu olnud:)- grimm jäi peale ühtlaselt ja jume oli ideaalne. Kusjuures mul oli koguaeg nii rahulik tunne nagu teaksin, et kõik läheb hästi. Võibolla oli see sellest, et teadsin,et sõltun vaid iseendast ja kellegile pole kurta niikuinii:)

Võistluspaikka jõudes ootasin registreerimise järjekorras üle kolme tunni.Selle ajaga jõudsin tutvuda päris paljude võistlejatega. Leidsin järjekorast kohe ka Natalia sõbrannad Ukrainast, kes mind oma seltskonda võtsid:)

Vasakul on Alevtyna Titarenke, kes võitis absoluudi fitnessis ja paremal Irina Delieva , kes on rahvusvaheline kohtunik

Poolfinaali päev oli kokku pea 12 tundi..Võistejaid oli väga palju ja kõige rohkem just bikiini võistlejaid. Lava taga tuli väga pikalt oodata. Õnneks on mul juba võistlustega häid tuttavaid tekkinud- heas seltskonnas läks aeg kiiremalt.
    Martina Sveitsist. Martinaga võistlesime koos Madriidis ühes kategoorias. Sel korral olime erinevas. Tema oli kõige pikemas.- F kategoorias ja mina E kategoorias ( 167 cm-170 cm)

EELVOORUD JA POOLFINAAL

Enne kui lavale lähen, on mul alati selline kirjeldamatu tunne. Lavanärvi tunnen väga harva, pigem on see midagi eufooria sarnast. Tunnen, et minu eeltöö on tehtud ja naudin iga hetke, mis viib mind lavale lähemale. Ma ei pane endale eesmärgiks mingit kindlat kohta, pigem soovin iga kord olla paremini esindatud..ma ei saagi ju ennustada kohta, kui võistlejaid on mitusada ja kõik heas vormis..HIndamise ja vormi üle otsustamise jätan kohtunikele. Bikiinis muidugi loevad lisaks vormile veel väga paljud asjad. Bikiini kategooris soovivad kohtunikud näha sportlikku ja naiselikku vormi, kuid mitte liiga suuri lihaseid. Ideaalis nähakse "liivakella kuju"- vormikas ülakeha, kitsas keskoht ja treenitud jalad ja tuhar. Lavaline esitlus on selles kategoorias samuti väga tähtis. Bikiini võistlejad panevad väga palju rõhku lavalisele liikumisele. Iga detail on väga läbi mõeldud.

Võistlus
    Kui lõpuks lavale saime, käis kõik kiirelt. Eelvoorus läksime kõik korraga lavale ja peale esimest poseerimist jäeti järgi vaid 15 poolfinalisti. Olin tõesti õnnelik. Tundus uskumatu, et sellisest massist, keegi üldse suudab mingisugust valikut teha. Ma ise olin ühel pool rivi lõpus ja isegi ei näinud teiselpool ääres istuvaid kohtunikke. Poolfinaal toimus samuti kohe, misjärel läksime lava taha finalistide nimesid ootama. Kui oma numbrit kuulsin, ei suutnud seda uskuda.Palusin igaks-juhuks protokolli näha. Hiljem koju minnes kahetsesin, et pilti ei teinud, sest hakkasin kahtlema, kas ikka tõesti olin finaalis. Järgmisel päeval püüdsin ametlikke protokolle netist leida, kuid ainuke kategooria, mida polnud oli minu oma. Siiski mõtlesin, et kuna olin esimeses väljakutses, siis tõenäoliselt ikka pean finaalis olema. Väljakutseid tehakse tavaliselt kohtunike paremusjärjestuse järgi.

Kui pean end kriitiliselt hindama, siis poseerimine polnud sel korral paigas. Ma nägin seda piltidelt ja finaali jaoks juba korrigeerisin. Ma ei teagi kas see oli suurest ärevusest või pikast ootamisest, et lavale minnes poseerimise unustasin:)

Peale poolfinaali tuli kesköö ajal Sandra mulle järgi ja läksime otse jäätist sööma:)
    Finaalist ja ülejäänud reisist juba järgmises postituses.
  5. Indrek Viska

Sõnumeid:
    211
    Meeldimisi Saadud:
    15
    Trofee Punktid:
    18
    Egle finaali video

Jaga Seda Lehte